Уряд вніс зміни у ЄДЕССБ щодо розміщення тимчасового житла ВПО та підприємств із зон бойових дій

украина

Уряд вніс зміни до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Тепер регістрація по розміщенню всіх потужностей підприємств, які були переміщені із зони бойових дій, відбуватиметься тільки через Реєстр будівельної діяльності. Це також стосуватиметься до дозволу на розміщення об’єктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. 

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, передає СтройОбзор. 

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку ведення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ). Відтепер висновок про можливість або неможливість розміщення на земельній ділянці виробничих потужностей підприємств, переміщених (евакуйованих) із зони бойових дій та об’єктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, створюватиметься виключно з використанням Реєстру будівельної діяльності. Також через електронний кабінет у ЄДЕССБ створюватимуться та подаватимуться запити до уповноваженого органу містобудування та архітектури про отримання зазначеного висновку. 

«Прийняте рішення дозволить пришвидшити процес переміщення евакуйованих із зони бойових дій підприємств, а також розміщення об’єктів для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб», — зазначив Олексій Чернишов.