Відбудовані будинки після війни будуть енергоефективними

украина

Всі будинки, що були знищені внаслідок російської агресії, будуть відбудовувати зі запровадженням комплексної термомодернізації. Влада запевняє, що українські помешкання будуть сучасними, безпечними та енергоефективними.

Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, передає СтройОбзор.

ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ

Так, Президент України підписав Закон 2392-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо створення умов для запровадження комплексної термомодернізації будівель».

Закон суттєво спрощує процес впровадження енергоефективних заходів в будинках та спорудах та полегшує співпрацю з Фондом енергоефективності.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

 «Енергоефективність — це вимога сьогоднішнього та завтрашнього дня до енергетичної безпеки України. І цей закон закладає фундамент енергонезалежності, а також економічного розвитку нашої держави. Ми всі чітко усвідомлюємо, що після Перемоги на нас чекає масштабна відбудова житлової та соціальної інфраструктури. І ми будемо відбудовувати все краще, ніж було. Замість кожної знищеної будівлі ми побудуємо сучасну, безпечну та енергоефективну будівлю», — наголосив Олексій Чернишов