Законопроєкт щодо комплексної реконструкції кварталів застарілого житла йде на перше читання 

Фото

Комітет Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту прийняти законопроєкт № 6458 у першому читанні за основу. 
 
Про це повідомила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Козловська. 

 «Після перемоги в Україні розпочнеться процес відбудови та відновлення громад. І в цьому контексті маємо подбати й про комплексну реконструкцію застарілого житлового фонду, який наразі через «поважний вік» та вичерпаний експлуатаційний ресурс є проблемним та некомфортним для проживання. Мінрегіон розробив документ на заміну чинному закону щодо реконструкції кварталів застарілого житлового фонду, низку вимог якого на практиці неможливо реалізувати. Новий законопроєкт покликаний усунути ці та інші проблемні питання, що дозволить органам місцевого самоврядування розпочати комплексне оновлення житлового фонду в громадах», — зазначила Наталія Козловська. 
 
Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла у першому читанні за основу законопроєкт № 6383 щодо впровадження технологій інформаційного моделювання у будівництві. «Це важливий етап комплексної реформи сфери містобудування. Нововведення дозволять отримати вищу якість контролю робіт на всіх етапах, знизити вартість будівництва, а головне —  підвищити його безпечність», — зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.