Зареєстровано перше повідомлення про початок будівельних робіт за спрощеною процедурою

украина

Таке спрощення для будівництва приватних садибних, садових, дачних будинків, господарських споруд було запроваджено Постановою №722 на період воєнного стану та на рік після його припинення.

Про це повідомляють у Мінрегіоні, переадє СтройОбзор.

АЛГОРИТМ ДІЙ

Якщо у замовника є земельна ділянка з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, гаражів, достатньо звернутися до архітектора або інженера-проектувальника за схемою намірів забудови земельної ділянки, відомості про яку він вносить в ЄДЕССБ. Після цього замовник може одразу подавати повідомлення про початок будівельних робіт. У повідомленні замість номера будівельного паспорта вказується номер схеми намірів забудови в ЄДЕССБ.

ПЕРШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНО

 Перший замовник вже скористався такою спрощеною послугою. Схему намірів забудови було отримано та внесено в ЄДЕССБ 12 серпня. Сьогодні, 15 серпня, замовник подав повідомлення через портал «Дія» і воно сьогодні ж було опрацьовано і зареєстровано головним інспектором ДІАМ.

«Сподіваємось, дане нововведення прискорить темпи індивідуального будівництва та сприятиме якнайшвидшому відновленню населених пунктів, що постраждали внаслідок агресії рф», - коментують у Мінергіоні.