Портал новостроек

Бегущая стройка новости + объекты

СтройОбзор открыл Группу  в Facebook "Строители Харькова"    //   Все акции и новостройки от застройщиков - в разделе Новостройки Харькова

Вы здесь

Хід будівництва житлового кварталу Ліпінка у серпні 2019

СтройОбзор продовжує інформувати про хід будівництва житлового кварталу Ліпінка!  
Будинок 1 - Завершені роботи по влаштуванню котловану. Завершені роботи по влаштуванню пальового поля. Зведення каркасу будинку виконано на 85%. Кладка стін та перегородок на рівні 6 поверху.
Будинок 2 - Зведення каркасу будинку виконано на 95% Кладка стін та перегородок на рівні 6 поверху. Влаштування покрівлі виконано на 20%. Встановлення віконних блоків виконано на 75%. 
Будинок 3 - Зведення каркасу будинку виконано на 90%. Кладка стін та перегородок на рівні 6 поверху.
Будинок 4 - На завершальному етапі кладка стін та перегородок на даху. Встановлення віконних блоків виконано на 95%. Встановлення дверних блоків виконано на 90% Встановлення ліфтів виконано на 50%.
Будинок 5 - Завершено кладку стін та перегородок. Влаштування покрівлі виконано на 95%. Встановлення віконних блоків виконано на 98%. Встановлення дверних блоків виконано на 98%. Встановлення ліфтів виконано на 80%.
Будинок 6 - На завершальному етапі кладка стін та перегородок на даху. Влаштування покрівлі виконано на 97%. Встановлення віконних блоків виконано на 97%. Встановлення дверних блоків виконано на 97%. Встановлення ліфтів виконано на 82%.
Будинок 7 - На завершальному етапі кладка стін та перегородок на даху. Влаштування покрівлі виконано на 95%. Встановлення віконних блоків виконано на 98%. Встановлення дверних блоків виконано на 97%. Встановлення ліфтів виконано на 82%.
Будинки 8 - 13 - Отримано сертифікати про готовність.

Хід будівництва житлового кварталу Ліпінка у липні 2019

Довідка СтройОбзор. Четвертий квартал ЖК Липинка завершує архітектурну концепцію всього мікрорайону і включає в себе тринадцять шестиповерхових комфортабельних будинків местітельностью 548 квартир.

Середня вартість кв.м .: 27 000 грн.

44 просмотраДополнительные ссылки