Скільки коштує зняти квартиру в Києві (січень 2022)

киев

Зважаючи на значні коливання курсу національної валюти до дол. США, медіанна вартість оренди в доларовому еквіваленті, залишилась незмінною у січні 2022 року. Про це СтройОбзору повідомили аналітики порталу Address.ua.

Так, медіанна ціна оренди квартир в Києві у січні склала 10 дол. США/кв.м..

Ціна оренди квадратного метра однокімнатних квартир склала 11 дол. США. Медіанна вартість двокімнатних - 9 дол. США/кв.м., Трикімнатних квартир - 9 дол. США/кв.м.

НАЙДОРОЖЧІ РАЙОНИ

Традиційно, найдорожчим районом Києва для оренди являється Печерський район. Медіанна вартість оренди в центрі столиці становить 1077 дол. США за об'єкт, або 15 дол. США за кв. м.

На другому місці Шевченківський. Орендодавці в цьому районі просять 594 дол. США за квартиру ($ 12/кв. м.).

На третьому місці Голосіївський район - 546 дол. США за об'єкт ($ 12/кв. м). Мінімальна медіанна ціна на оренду квартир зафіксована в Деснянському районі - 327 дол. США за квартиру, або 7 дол. США за кв. м.

киев

Найбільш дорогим районом для оренди найліквідніших однокімнатних квартир є Печерський район, де медіанна вартість оренди 1К квартири становить 654 дол. США.

У Шевченківському та Голосіївському районах можна зняти однокімнатну квартиру в діапазоні від 430 до 470 дол.

США. Найдешевшим для оренди районом є Деснянський. Цінник на 1К квартири в цьому районі становить 300 дол. США за місяць.