«Інтергал-Буд» отримала відзнаку за допомогу мешканцям Гатненської громади

Інтергал-Буд

Напередодні річниці звільнення Київщини від окупаційних військ Гатненський сільський голова Олександр Паламарчук нагородив відзнаками представників бізнесу, які долучились до допомоги громаді. Серед компаній, які отримали відзнаки, є «Інтергал-Буд» та ТОВ «ВК» Підряд», за допомогу у закупівлі продовольчих наборів.

Озерний гай Гатне

Минулого року «Інтергал-Буд» спільно з Гатненською сільською радою та представниками бізнесу зібрала 16 тонн продуктів для осіб похилого віку та переселенців, що мешкають на території Гатненської громади. 

«Сьогодні почесними відзнаками нагородив підприємців нашої громади, які з перших днів війни стали на шлях допомоги та підтримки», — зазначив на своїй сторінці у facebook Олександр Паламарчук.

На території села Гатне розташований один з проєктів компанії – заміський еко-комплекс комфорт-класу «Озерний гай Гатне».

Довідка СтройОбзор: ЖК «Озерний гай Гатне» проєкт заміського формату, розташований неподалік Києва, від найближчої станції метро комплекс відділяють лише 10 хвилин на авто. Родзинкою ЖК є наявність мальовничих озер з облаштованими пляжами та прогулянковими алеями. Наразі будується нова черга комплексу, будинки якої матимуть покращене архітектурне рішення та власні зелені дворики на перших поверхах. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд. АДРЕСА - селище Гатне. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4-10; 47 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.