Девелопер Royal House: Як ми будуємо «Нову Англію» протягом року війни

ЖК Новая Англия

Вже більше року пройшло від дня повномасштабного вторгнення. За рік ми усі навчилися жити за новими правилами, жити швидше і не здаватися. Ці нові принципи життя в новій реальності підхоплені й у роботі команди девелопера Royal House.

Станом на 23 лютого 2022 року (до повномасштабного вторгнення) в «Новій Англії» в процесі будівництва знаходилося 5 будинків: «Лондон», «Ньюкасл», «Лінкольн», «Віндзор» та «Ноттінгем» – усі будинки знаходилися на різній стадії будівництва. А 24 лютого 2022 року – усе зупинилося…

Пройшов час, зваживши усі «за» і «проти», порадившись з командою – 5-го квітня 2022 року на п’ятому тижні після повномасштабного вторгнення – в ЖК «Нова Англія» було відновлено  будівельні роботи, і в перші ж тижні ми досягли довоєнних темпів будівництва.

Сьогодні рівно рік з того дня, як ми розпочали знову будувати «Нову Англію».

Тривалі відключення електропостачання – нова важка перепона з якою стикнулася наша команда.

Ми ж вирішили, що будувати потрібно не дивлячись ні на що. Придбавши кілька потужних генераторів ми продовжили свою роботу.

За цей нелегкий рік у війні ми ввели в експлуатацію 2 будинки: «Лондон» і «Ньюкасл», частину підземного паркінгу, було присвоєно адресу двом будинкам де зараз резиденти проходять реєстрацію права власності: «Брайтон» і «Лондон». А в лютому – ми відкрили продажі квартир у новому будинку «Престон», який є завершальним у комплексі.

Так станом на 5 квітня 2023 року ми будуємо будинок «Лінкольн», який за кілька місяців плануємо ввести в експлуатацію; «Віндзор», де зараз проводяться активні будівельні роботи, адже будинок буде введено в експлуатацію на початку осені; «Ноттінгем» – у цьому будинку завершується монтаж стінових модулів Royal House; «Престон» – завершальний будинок комплексу, саме з ним закінчується проект ЖК «Нова Англія».

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.