Новини будівництва ЖК «Нової Англії» січень 2023

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Ньюкасл» завершено фасадні роботи в усіх секціях, завершено ремонтні роботи в МЗК. Тривають ремонтні роботи в лоббі, які наразі вже на завершальній стадії, виконання складає 90%.  Активні роботи йдуть в галереї комерційних приміщень, допоки тримається хороша плюсова температура. У дворі будинку встановлено огорожу для багатофункціонального спортивного поля. Нагадаємо, що усе спортивне обладнання для двору вже змонтовано, влаштування покриття на спортивному майданчику буде проводитися весною.
  • У будинку «Лінкольн» завершено влаштування стяжки на підлозі до 20-го поверху в 1-й та 2-й секції, штукатурення стін МЗК проводиться у 1-й секції на 11-му поверсі.
  • Активні роботи йдуть на частині підземного паркінгу вздовж будинків «Лінкольн», «Віндзор», «Брайтон» та «Манчестер», саме проводиться влаштування колон підземного паркінгу.
  • Будинок «Віндзор» іще йдуть роботи з влаштування сантехнічних систем у підвальній частині та на поверхах, одночасно будівельники працюють в двох секціях.
  • У будинку «Ноттінгем» завершено монтаж 18-го поверху 1-ї і завершується монтаж 18-го поверху 2-ї секції. В 3-й секції завершається влаштування 1-го поверху стінових модулів Royal House.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.