Хід будівництва ЖК Нова Англія лютий 2023

ЖК Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • «Ньюкасл» (А-7) - Тут активно проводяться фасадні роботи у 3-й секції та благоустрій території: триває влаштування бруківки на дорозі й тротуарах.
  • У «Лінкольні» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі на 20-му поверсі 1-ї та 2-ї секції. Триває монтаж лічильників на теплопостачання, холодне і гаряче водопостачання, наразі роботи завершено до 15-го поверху в двох секціях. Активно працюють електрики, які прокладають електромережі по усьому будинку та в підвальній його частині, роботи проводяться одночасно у двох секціях, виконання робіт складає – 40%. Триває влаштування ліфтових направляючих в 1-й секції. Також тривають фасадні роботи, а саме гідроізоляція та утеплення швів.
  • Будинок «Віндзор» (А-6) активні роботи йдуть з влаштування кладки: у 1-й секції роботи проводяться з 3-го до 6-го поверху, у 2-й секції роботи з кладки перегородок проводяться на 6-му та 7-му поверсі.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) йде монтаж стінових модулів Royal House 20-го поверху 1-ї  секції, у 2-й секції завершено монтаж 19-го поверху, 3 секція – йде монтаж 5-го поверху.
  • У будинку «Престон» (Б-7) в 3-й секції триває армування і бетонування стін -2-го поверху, а також влаштування опалубки перекриття
  • Паркінг - Паркінг, що розташований вздовж будинку «Лінкольн» з боку «Лондона» – триває влаштування фундаментів. Паркінг між «Лінкольном» та «Віндзором» – йде влаштування фундаментів коридору в 3 секції та влаштування опалубки плити перекриття в коридорі 1-ї секції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.