Новини будівництва ЖК «Нової Англії» лютий 2023

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Ньюкасл» проводяться фасадні роботи у 3-й секції та благоустрій території: влаштовується бруківка на дорозі й тротуарах. Завершено ремонтні роботи в лоббі.
  • У «Лінкольні» роботи з влаштування стяжки на підлозі іще тривають, через вологу та часом морозну погоду роботи трішки уповільнюються, працюють будівельники на 20-му поверсі в 1-й і 2-й секції. Штукатурення стін МЗК наразі призупинено до весни, адже роботи рекомендовано проводити за стабільно плюсової температури.
  • Будинок «Віндзор» активні роботи йдуть з влаштування кладки: у 1-й секції роботи проводяться з 2-го до 5-го поверху, у 2-й секції роботи виконано до 5-го поверху, в роботі 6-й поверх.
  • У будинку «Ноттінгем» завершено монтаж 19-го поверху 1-ї та 2-ї. В 3-й секції активно йде монтаж 4-го поверху стінових модулів Royal House.
  • До будівництва доєднався іще один будинок «Престон» – завершальний будинок у проєкті «Нова Англія». Це означає, що комплекс рухається до свого логічного завершення будівництва. Станом на 3 лютого 2023 року в 3-й секції будинку «Престон» йдуть роботи з армування стін -2-го поверху.
  • Загалом після початку повномасштабного вторгнення в «Новій Англії» введено в експлуатацію будинок «Лондон» та частина підземного паркінга. Невдовзі чекаємо на отримання сертифіката будинка «Ньюкасл».

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.