Хід будівництва ЖК Нова Англія березень 2023

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Престон» (Б-7) тривають роботи над армуванням і бетонуванням стін -1-го поверху 3-ї секції. До речі, нагадаємо, що стінові модулі Royal House для цього будинку виготовлені до 5-го поверху для усіх трьох секцій. 
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) завершуються фасадні роботи та благоустрій території. Вже подано документи на отримання сертифіката про введення в експлуатацію. 
  • У «Лінкольні» (Б-5) іще працюють над влаштуванням стяжки на підлозі на 20-му поверсі обох секцій. У двох секціях завершено роботи з монтажу лічильників на теплопостачання, холодне і гаряче водопостачання. Продовжують працювати електрики, які прокладають електромережі по усьому будинку, в підвальній його частині, роботи проводяться одночасно у двох секціях. Завершена розводка електромереж до квартир в 1 секції.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) триває влаштування кладки: у 1-й секції роботи проводяться до 8-го поверху, у 2-й в роботі також працюють будівельники на 8-му поверсі. Також в МЗК готуються лотки під укладку електромереж.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) завершено монтаж стінових модулів Royal House 21-го поверху 1-ї  та 2-ї секції, 3 секція – завершено монтаж 8-го поверху.
  • Паркінг - Паркінг, що розташований вздовж будинку «Лінкольн» з боку «Лондона» – завершено бетонування колон та приступили будівельники до влаштування перекриття. Паркінг між «Лінкольном» та «Віндзором» – завершено влаштування фундаментів коридору паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.