Інформація для інвесторів ЖК Q-SMART

ЖК Q-SMART

Шановні інвестори ЖК Q-SMART!

Ви знаєте, що ми одні з перших забудовників у столиці, хто відновив будівельні роботи на своєму об‘єкті ще навесні. Попри всі труднощі, пов’язані з екстреними і плановими відключеннями електроенергії, форс-мажори, що час від часу виникають з постачальниками матеріалів, ми продовжуємо будувати житловий комплекс Q-smart завдяки злагодженій роботі нашої команди.

Ми дуже хотіли встигнути вчасно завершити будівництво комплексу, проте війна внесла корективи. Тому ми були змушені перенести термін введення комплексу в експлуатацію на 31 серпня 2023 року.

Проте ми й надалі будемо докладати максимум зусиль, щоб якомога швидше наблизити той день, коли ви відкриєте свою квартиру власноруч і розпочнете робити ремонт.

Просимо бути вас відповідальними і продовжувати своєчасно сплачувати платежі по розтермінуванню – це суттєво пришвидшить темп будівництва.

Разом до перемоги і віримо у ЗСУ.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Q-SMART. ЗАБУДОВНИК - Edelburg Development. АДРЕСА - ул. Оноре де Бальзака, 11. РАЙОН- Деснянський. МЕТРО - Оболонь. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - стоянка, підземна.