Київміськбуд відновив роботи на ЖК Twin House

ЖК Twin House

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуд в ЖК Twin House, що зводиться у Деснянському районі столиці по вул. Крайня, 1, відновлено будівництво житлового комплексу.

На об’єкті будівельники обладнують дах, проводять сантехнічні та електричні роботи, виконують облаштування плитки та оздоблення місць загального користування. У комплексі вся нерухомість продана. 

ЖК Twin House

Станом на жовтень, відновлено роботи на ЖК «Гвардійський»«Поділ град», MiraxFreedomStar Сity, а також ЖК «Урлівський-1» і «Урлівський-2», ЖК «Абрикосовий».  Введено в експлуатацію ЖК «Райдужний», а також паркінги у ЖК «Шевченківський»«Поділ Град»«Оберіг-2» та Freedom.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Twin Housе — це сучасний комплекс комфорт-класу. Трисекційний будинок із вбудованими приміщеннями. Житлові приміщення розташовуються в 1 секції з 2-го по 25-й поверх, в другій секції з 4-го по 13-й поверх та в секції 3 – з 1 по 25-й поверх. Висота стель – 2,74 м. Проектом передбачений підземний паркінг, спортивний та дитячий майданчик.. Забудовник Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Крайня, 1. РАЙОН - Деснянський. МЕТРО - Чернігівська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 13, 25, 27; 3 секції, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується.  ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.