Київраду проситимуть звернутися до Уряду задля допомоги Київміськбуд

Київміськбуд

У «Київміськбуді»  підготовлено проєкт поетапного плану збільшення статутного капіталу компанії та представлено його на засіданні Комісії у КМДА.

На засіданні Комісії щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд», Холдингова компанія представила розроблений план емісії акцій, який дозволить отримати фінансування на добудову колишніх об’єктів Укрбуду.

Представлений «Порядок збільшення статутного капіталу ПрАТ «ХК   «Київміськбуд» складається з кількох почергових етапів. Наразі Наглядовою радою Компанії обрано суб’єкта оцінювальної діяльності для здійснення оцінки вартості 100% пакету акцій товариства, що є одним із перших необхідних кроків додаткової емісії акцій, що визначені та вимагаються Законом.

Раніше Комісія щодо вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю ПрАТ «ХК «Київміськбуд» підготувала проєкт рішення про звернення Київської міської ради до Уряду з пропозицією стабілізувати ПрАТ «ХК «Київміськбуд» через докапіталізацію статутного капіталу.

Комісія врахувала рекомендації тимчасової контрольної комісії Київради з питань перевірки діяльності ПрАТ «ХК «Київміськбуд», проєкт рішення містить вимогу  компенсувати запланований сумарний збиток у розмірі 2,28 млрд грн, пов’язаний із передачею акціонерному товариству об’єктів будівництва житлових будинків «Укрбуду».

Члени Комісії сподіваються, що держава теж підключиться до пошуку механізмів вирішення проблемних питань, пов’язаних із діяльністю Холдингової компанії та будівельної галузі в цілому.