Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» березень 2023

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №1: Завершуємо влаштування алюмінієвих віконних вітражів, встановлення віконних та дверних конструкцій фасаду на останніх поверхах будівлі. Триває скління. На фінальній стадії роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів і влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Всередині будинку триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації. Роботи з облаштування теплового пункту для будинків №1 та №2 завершені. Продовжуємо встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №2: Продовжуємо влаштування алюмінієвих віконних вітражів,  встановлюємо віконні та дверні конструкції фасаду. Тривають роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Триває облаштування всередині будинку інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу. Завершуємо роботи з встановлення протипожежних систем, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення у підземному паркінгу між будинками 2 и 3. Продовжується встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №3: На фінальній стадії встановлення алюмінієвих віконних вітражів. Продовжуємо скління віконних та дверних конструкцій фасаду. Триває утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Продовжується облаштування всередині будинку інженерних мереж з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації та припливно-витяжної вентиляції. Завершено випробувальні роботи із запуску ліфтового обладнання. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №4: Завершили роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою та кріплення геомембрани. Монтаж навісного вентильованого фасаду та монтаж алюмінієвих віконних вітражів і скління віконних елементів фасаду на фінальній стадії. Триває облаштування всередині будинку інженерних мереж із водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Продовжується встановлення архітектурного фасадного освітлення.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.