Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» січень 2023

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Завершено облаштування конструкцій покрівлі та влаштування декоративних пергол на даху будівлі. Виконані роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Ведуться роботи з улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Триває кладка внутрішніх стін у підземному паркінгу. Розпочато монтаж ліфтового обладнання.
  • Будинок №5 - Завершено монолітно-каркасні роботи та облаштування покрівлі будівлі. Виконуються роботи з кладки цегляних стін на останніх поверхах. Триває монтаж систем вентиляції та стояків водопроводу і каналізації. Йдуть роботи з улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації.
  • Будинок №6 - Монолітні роботи з будівництва каркасу будинку тривають. Завершено спорудження 6 поверху, залита плита перекриття між 6 та 7 поверхами та ведеться армування і бетонування вертикальних конструкцій 7 поверху і монтаж опалубки для влаштування плити перекриття між 7 і 8 поверхами. Триває кладка зовнішніх внутрішніх стін з 1 по 5 поверхи. Ведуться роботи з облаштування паркінгу під 6 будинком.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.