Хід будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» березень 2023

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки №5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Завершено влаштування декоративних пергол на даху будівлі. Роботи з кладки цегляних зовнішніх та внутрішніх стін повністю завершені. Триває монтаж систем вентиляції, стояків водопроводу та каналізації, улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. На завершальній стадії кладка внутрішніх стін у підземному паркінгу. Триває монтаж ліфтового обладнання та ліфтових кабін. Розпочато монтаж та встановлення вентиляційного обладнання на даху будівлі.
  • Будинок №5 - Завершені роботи з облаштування покрівлі будівлі. Кладка внутрішніх і зовнішніх цегляних стін на останніх поверхах завершена. Продовжується монтаж систем вентиляції, стояків водопроводу і каналізації, улаштування пожежної системи, сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Розпочато підготовчі роботи з монтажу ліфтового та технологічного обладнання.
  • Будинок №6 - Продовжуємо будівництво монолітного каркасу будинку. Завершили спорудження 9 поверху. Наразі улаштовуємо вертикальні залізобетонні  конструкції моноліту 10 поверху. Триває кладка зовнішніх і внутрішніх стін на рівні 6-7-8 поверхів. Ведуться роботи з облаштування паркінгу під 6 будинком.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.