Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» лютий 2023

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №1 - На фінішній прямій влаштування алюмінієвих віконних вітражів, скління та встановлення віконних та дверних конструкцій фасаду на останніх поверхах будівлі. Продовжуємо утеплювати будинок негорючою мінеральною ватою. Завершуємо кріплення захисної геомембрани, монтаж профілів та влаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, а також слаботочних систем сигналізації та автоматизації продовжується. Завершили облаштування теплового пункту для 1 та 2 будинків. Тривають роботи зі встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №2 - Влаштовуємо алюмінієві віконні вітражі та встановлюємо віконні та дверні конструкції фасаду с 14 по 24 поверхи. Продовжуються роботи з утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Триває облаштування інженерних мереж по водозабезпеченню та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції, а також насосних систем водопроводу. Завершуються роботи зі встановлення протипожежної системи, а також систем опалення, каналізації та водозабезпечення у підземному паркінгу між будинками 2 и 3. Закінчуємо роботи з кладки цегляних стін, влаштування промислової підлоги та встановленням світильників. Завершили влаштування бруківки на пандусах в’їзної групи паркінгу. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №3 - Завершуємо встановлення алюмінієвих віконних вітражів та скління віконних та дверних конструкцій фасаду. Продовжуємо утеплювати будинок негорючою мінеральною ватою та кріпити захисну геомембрану. Триває монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Облаштовуємо інженерні мережі з водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції та насосних станцій. Розпочато випробувальні роботи із запуску ліфтового обладнання. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.
  • Будинок №4 - Завершуємо роботи з утеплення стін негорючою мінеральною ватою, кріплення геомембрани, облаштування навісного вентильованого фасаду та монтажу алюмінієвих віконних вітражів і скління віконних елементів фасаду. Облаштовуємо інженерні мережі із водозабезпечення та водовідводу, слабострумних систем сигналізації і автоматизації, припливно-витяжної вентиляції. Триває встановлення архітектурного фасадного освітлення.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.