Новини будівництва 8 черги ЖК «Новопечерські Липки» липень 2022

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP нарощують темпи будівництва на будівельному майданчику 8 черги (будинки №5, 6, 9) житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Фіналізуємо монолітно-каркасні роботи на будівлі. Заливаємо плити перекриття та влаштовуємо вертикальні елементи та колони між останніми поверхами. Триває кладка цегляних зовнішніх та внутрішніх стін з 1по 12 поверхи.
  • Будинок №5 - Монолітний каркас будинку “піднявся” на 2 поверхи. Тривають роботи з облаштування опалубки та плити перекриття між 19-20-21 поверхами. Продовжуються роботи з кладки цегляних стін з 1 по 14 поверхи.
  • Будинок №6 - Завершено облаштування плити перекриття між другим рівнем підземного паркінгу та першим поверхом будівлі. Завершено будівництво другого поверху приміщень комерційного призначення у стилобатній частині будинку. Влаштовано вертикальні елементи та колони між першим і другим житловими поверхами. Тривають монолітно-каркасні роботи з будівництва житлової частини будинку.

Новопечерські Липки

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.