Новини будівництва 8 черги ЖК Новопечерські Липки лютий 2024

Новопечерські Липки

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP підготували черговий звіт з будівельного майданчика 8 черги (будинки № 5, 6, 9) кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок клубного формату №9 - Триває влаштування каркасів алюмінієвих вітражів та роботи зі встановлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій фасаду з 1 по 16 поверхи. Продовжується улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Триває облаштування підлог в підземному паркінгу.
  • Будинок №5 - Триває влаштування каркасів алюмінієвих вітражів та встановлення світлопрозорих огороджувальних конструкцій фасаду з 2 по 21 поверхи. Майже завершили улаштування протипожежної системи та систем сигналізації, диспетчеризації та автоматизації. Тривають роботи з влаштування підземних прибудинкових комунікацій.
  • Будинок №6 - Монолітний каркас будівлі підріс на 2 поверхи – тривають роботи з бетонування вертикальних конструкцій і елементів 20 поверху з 22-24. Продовжується кладка зовнішніх і внутрішніх стін на рівні 14-15 поверхів. Виконуються роботи з облаштування підземного паркінгу під будинками №5-6.
  • Триває будівництво монолітного каркасу освітнього центру для дітей.
  • Продовжуються роботи з улаштування внутрішньомайданчикових інженерних мереж.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.