Новини будівництва ЖК БЕРЕГ ДНІПРА листопад 2022

ЖК БЕРЕГ ДНІПРА

Як повідомили СтройОбзор у Корпорації Нерухомості РІЕЛ, що роботи на будівельному майданчику ЖК БЕРЕГ ДНІПРА активно тривають.  Наразі майстри виконують монтаж огороджень сходових маршів, триває встановлення декоративних екранів на фасадах, завершується фінішне оздоблення місць загального користування та заливання стяжок на усіх поверхах, окрім першого. Розпочато оздоблення та фасадні роботи на першому поверсі. Про це повідомив керівник проєкту.

Додатково повідомляємо, що майже завершено встановлення віконних конструкцій комерційних приміщень, встановлено квартирні двері, триває встановлення дверей в трансформаторній підстанції, завершено покрівлю, монтаж устаткування насосних станцій, тривають пусконалагоджувальні роботи.

Виконується облаштування протипожежних систем в паркінгу та на покрівлі.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК БЕРЕГ ДНІПРА. Забудовник Корпорації Нерухомості РІЕЛ. АДРЕСА - Дніпровська набережна, 17в. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - підземна, стоянка.