Новини будівництва ЖК Будинок на Вавилових червень 2024

Будинок на Вавилових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Будинок на Вавилових завершені роботи: У всіх трьох секціях завершено на 100%: монолітні роботи; мурування зовнішніх стін і перегородок; встановлення віконних конструкцій з ПВХ; влаштування цементно-піщаної стяжки підлог. Окрім того, спеціалісти «Ковальської» завершили монтаж обладнання індивідуального теплового пункту (ІТП) та насосної.

Секції 1 і 2 - Покрівельні роботи завершено на 100%. Фасадні роботи виконано на 97%. Встановлено ліфтове обладнання, розпочато пускомонтажні роботи. Електромонтажні роботи виконано на 96%. Сантехнічні роботи завершено на 98%. Оздоблювальні роботи в місцях загального користування виконано на 97%. Встановлено всі квартирні двері. Оздоблювальні роботи в приміщеннях лобі виконано на 45% в Секції 1, на 65% в Секції 2.

Секція 3 - Електромонтажні роботи виконано на 94%. Оздоблювальні роботи в приміщеннях лобі виконано на 65%.

Активні роботи - За планом, у червні найбільший обсяг робіт виконуватиметься у Секції 3: встановлення квартирних дверей; оздоблення місць загального користування; сантехнічні роботи; покрівельні роботи. 

На об’єкті також виконуватимуться такі роботи: оздоблення приміщень лобі у всіх трьох секціях; монтаж обладнання газової котельні; монтаж системи вентиляції та димовидалення у стилобаті; влаштування зовнішніх мереж та під’єднання зовнішніх мереж на внутрішньомайданчиковій території.

Будинок на Вавилових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинок на Вавилових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.