Новини будівництва ЖК Creator City квітень 2023 (відео)

ЖК Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» в житловому комплексі Creator City, у першій секції другого будинку тривають монолітні роботи. Її каркас сягає вже 13 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до шостого поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 13 поверху.

В другій секції цього ж будинку закінчують зведення монолітного каркасу останнього – сьомого поверху. До речі, на даху цієї секції розташується відкрита функціональна тераса.

Паралельно триває зведення 3-го будинку. Будівельники на 100% виконали фундаментну плиту паркінгу. Розпочали влаштування вертикальних елементів паркінгу -3 поверху. Готово 10%.

В четвертому будинку теж триває робота над підземною його частиною. Монолітний каркас готовий на -3, -2, -1 поверхах. Плита перекриття мінус першого поверху готова на 100%.

Житло обладнане автономним опаленням та системою клімат контролю LG. Це комфорт і економія до 40% на опаленні. Безпеку у закритому від сторонніх дворі забезпечить цілодобова охорона і система відеонагляду. Всі автомобілі розташуються у підземному паркінгу з ліфтами.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.