Новини будівництва ЖК Creator City серпень 2023 (відео)

Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» у першій секції другого будинку Creator City тривають монолітні роботи. Його каркас сягає вже 18 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до дев’ятого поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 18 поверху.

В другій секції моноліт сьомого, останнього поверху – готовий. Тераса, яка стане відкритим функціональним простором для відпочинку теж залита. Паралельно триває зведення 3-го будинку. Монолітчики повністю залили вертикальні елементи паркінгу -3 поверху. Закінчують його плиту перекриття. Вертикальні елементи паркінгу -2 поверху готові на 30%.

В четвертому будинку теж триває робота над підземною його частиною. Монолітний каркас готовий на -3, -2, -1 поверхах.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.