Новини будівництва ЖК Creator City червень 2023 (відео)

Creator City

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Креатор-Буд» в житловому комплексі Creator City виконуються роботи:

  • У першій секції другого будинку тривають монолітні роботи. Його каркас сягає вже 15 поверху. Зовнішні і внутрішні цегляні стіни та перегородки влаштовані до 8-го поверху. Продовжується влаштування сходових маршів, які сягають вже 15 поверху.
  • В другій секції цього ж будинку завершили зведення монолітного каркасу останнього – 7-го поверху. Також залили терасу, яка стане відкритим функціональним простором для відпочинку.
  • Паралельно триває зведення 3-го будинку. Будівельники на 100% виконали фундаментну плиту паркінгу. Розпочали влаштування вертикальних елементів паркінгу -3 поверху. Готово 85%.
  • В 4-му будинку теж триває робота над підземною його частиною. Монолітний каркас готовий на -3, -2, -1 поверхах. Плита перекриття -1 поверху готова на 100%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City спроектований за принципом «місто в місті» – все необхідне для життя знаходиться на території. На перших поверхах розташуються спортивний комплекс з басейном, супермаркет, власний дитячий садок, спа і салон краси, медичний центр. Всі власники квартир в житловому комплексі Creator City без жодних доплат отримають комплекти системи безпеки від Ajax Systems. Житло обладне автономним опаленням та системою клімат контролю LG, це комфорт і економія до 40% на опаленні. Забудовник Креатор-Буд. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.