Новини будівництва ЖК Great жовтень 2023 (відео)

Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи. Тут зводять тринадцять 26-поверхових житлових будинків з панорамними вікнами із торговим комплексом, дитячим садочком, початковою школою і офісним центром на території. Нагадаємо, що перші п’ять будинків введені в експлуатацію і вже приймають своїх мешканців. Вже 6-й будинок ЖК Great отримав сертифікат про введення в експлуатацію.

  • Будинки 7 і 8 знаходяться на початковому етапі будівництва, там влаштовують котловани. В 9 будинку монтують ліфти, влаштовують вхідні двері. Внутрішні комунікації – опалення, електро, водопостачання готові на 45%.
  • В 10 будинку на 95% виконана цегляна кладка, наполовину влаштовані склопакети. Дахові роботи виконані на 80%, фасадні роботи готові на 35%. В 11 будинку закінчили влаштовувати склопакети. Дах готовий на 85%, на 35% готові фасади.
  • В 12 будинку теж повністю влаштовані склопакети, дахові роботи виконані на 92%. На 95% готова стяжка, фасадні роботи майже фіналізовані. Розпочали встановлювати вхідні двері, оздоблювати місця загального користування. Ліфти змонтовані на 15%. В 13 будинку повністю влаштували склопакети. Закінчують дах. Стяжка виконана на 95%. Фасад майже закінчили. Внутрішні комунікації готові майже наполовину.
  • Оздоблення території всього комплексу готово наполовину.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.