Новини будівництва ЖК MADISON GARDENS грудень 2022

ЖК MADISON GARDENS

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК MADISON GARDENS виконуються роботи:

  • Будинок 2 - Будівельні роботи завершені! Чекаємо на сертифікат про введення будинку в експлуатацію.
  • Будинок 3 - На фінальній стадії роботи зі зведення стін та перегородок. Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на 60%. На фінальній стадії роботи з монтажу світлопрозорих віконних конструкцій. Готовність — 90%. Прокладання мереж електропостачання готове на 80%, влаштування систем пожежогасіння на 75%, слабострумних систем на понад 85%. Активно ведуться роботи з влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації. Готовність — 40%.
  • Будинок 4 - Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 98%. Віконні конструкції встановлені на 95%. Роботи з влаштування мокрих фасадів виконані на 80%. Влаштування систем опалення, водопостачання та каналізації виконано на 85%, систем електропостачання та систем сповіщення пожежної безпеки також на 85%. Роботи з влаштування систем слабострумних мереж виконані на 80%. Завершені роботи  з монтажу ліфтів.

ЖК MADISON GARDENS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК MADISON GARDENS. Комплекс складається з чотирьох будинків різної поверховості та пропонує одно-, дво-, три- і чотирикімнатні квартири. Madison Gardens — це сучасна архітектура, оригінальні планування, стійкі конструкції, енергоефективні технології та якісні матеріали.ЗАБУДОВНИК - Cityconsult Development. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари; вул. Київська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 10, 19, 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.