Хід будівництва ЖК «Нова Англія» грудень 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Продовжуються роботи з чистового оздоблення стін в МЗК (місця загального користування) у 1-й секції до 15 поверху, а у 2-й секції ці роботи уже закінчено. Також продовжується влаштування кахлю на підлогах МЗК (місця загального користування): у 1 секції роботи закінчено, а у 2-й секції будівельники працюють з 2-го по 15-й поверх. Закінчено утеплення сходових майданчиків у 1-й та 2-й секції, тут вже розпочато чистове оздоблення стін. Нагадаємо, що раніше було виконано влаштування кладки кахлю на балконах холодних переходів в обох секціях. Також триває влаштування теплового пункту в підвальній частині будинку, на 80% виконано роботи з влаштування протипожежної безпеки в обох секціях. Раді повідомити, що повністю завершено монтаж квартирних дверей у 1-й та 2-й секціях.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) - Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах у 3-й секції, нагадаємо, що раніше у 1-й та 2-й секції ці роботи було закінчено. Уже завершено й влаштування освітлення на сходових майданчиках в усіх секціях. Продовжують вестись роботи з чорнового штукатурення стін у1-й, 2-й, 3-й секціях. Наразі будівельники продовжують працювати над влаштуванням кладки перегородок у 3-й секції на 14-му та 16-му поверсі, а у 2-й секції з 19-го по 21-го поверх. Нагадаємо, що раніше було завершено кладку внутрішніх квартирних перегородок у 1-й секції, наразі роботи ведуться у 3-й секції на 15-му поверсі, а у 2-й секції вони виконані на 85%. У 3-й секції триває влаштування внутрішніх мереж системи водопостачання та опалення, роботи виконано з 2-го по 15-й поверх. Раді повідомити, що будівельники закінчили працювати над комплексом заходів з влаштування покрівлі даху.
  • У будинку «Престон» (Б-7) - Триває монтаж стінових модулів ТMRoyal House у 1-й секції –16-го поверху. Нагадаємо, що у 2-й та 3-й секції монтаж останнього, 21-го поверху, було завершено раніше. Наразі будівельники працюють над цегляною кладкою у 1-й та 3-й секції.
  • Підземний паркінг - Закінчені роботи з армування та бетонування між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Віндзор» (А-6). Розпочато підготовчі роботи з укладання фундаментної плити між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Престон» (Б-7).

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.