Новини будівництва ЖК «Нова Англія» січень 2024

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Продовжуються роботи з чистового оздоблення стін в МЗК (місця загального користування) у 1-й секції до 16 поверху, а у 2-й секції ці роботи були закінчені ще минулого року. Триває влаштування кахлю на підлогах МЗК (місця загального користування) у 2-й секції з 3-го по 16-й поверх. Так, як роботи з утеплення сходових майданчиках були завершені раніше, наразі будівельники працюють над чистовим оздобленням стін. Також триває влаштування теплового пункту в підвальній частині будинку, на 85% виконано роботи з влаштування протипожежної безпеки в обох секціях.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) - Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах у 3-й секції, а також роботи з чорнового штукатурення стін у 1-й, 2-й, 3-й секціях. Наразі будівельники продовжують працювати над влаштуванням кладки перегородок у 3-й секції на 17-му поверсі, а у 2-й секції на 21-му. Ще ведуться роботи з кладки внутрішніх квартирних перегородок у 3-й секції на 17-му поверсі, а у 2-й секції вони виконані на 90%. У 3-й секції триває влаштування внутрішніх мереж системи водопостачання та опалення, роботи виконано з 3-го по 16-й поверх.
  • У будинку «Престон» (Б-7) - Престон вже досяг своєї висоти – зведено усі стінові модулів ТMRoyal House в усіх трьох секціях!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.