Хід будівництва ЖК «Нова Англія» листопад 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) - Підходить до завершення дизайнерський ремонт в лоббі у 1-й і 2-й секціях. Загалом будинок готовий до введення в експлуатацію. Найближчим часом очікуємо на видачу сертифікату про введення в експлуатацію.
  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Завершено чистове оздоблення стін в МЗК (місця загального користування) у 2-й секції до 21-го поверху, у 1-й секції роботи проводяться до 12 поверху. Наразі виконується й монтаж квартирних дверей: у 1-й секції роботи виконано до 21-го поверху, а у 2-й секції до 11-го поверху. Також триває влаштування кахлю на підлогах МЗК (місця загального користування) у 1 секції на 21-му поверсі, а у 2-й секції будівельники працюють з 2-го по 6-й поверх. Ще завершено влаштування кладки кахлю на балконах холодних переходів у 1-й секції, нагадаємо, що у 2-й секції ці роботи уже закінчено. Також триває оздоблення фасадів роботи одночасно проповдять в обох секціях.
  • Будинк «Ноттінгем» (Б-6) - Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах. У 1-й секції роботи завершено, а у 2-й та 3-й секціях будівельники на завершальній стадії. Відбувається підготовка до чорнової штукатурки у 1-й секції, продовжується влаштування кладки перегородок у 3-й секції на 9-му і 14-му пов., а у 2 секції – 17-му і 14-му пов. Нагадуємо, що раніше було завершено кладку внутрішніх перегородок у 1-й секції, зараз активно ведуться роботи будівельниками у 2-й та 3-й секціях. Також продовжує виконуватись комплекс заходів з влаштування покрівлі даху.
  • Будинк «Престон» (Б-7) - Триває монтаж стінових модулів ТMRoyal House. Нагадаємо, що у 3-й секції завершився монтаж останнього, 21-го поверху; у 1-й секції – 9-го поверху; у 2-й секції відбувається монтаж 21-го поверху.
  • Паркінг - Продовжується влаштування опалубки плити перекриття -1-го поверху у 2-й секції між будинками Ноттінгем (Б-6) та Віндзор (А-6) .

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.