Новини будівництва ЖК «Нова Англія» грудень 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) - Завершився дизайнерський ремонт у лоббі в 1-й і 2-й секціях. Найближчим часом очікуємо на видачу сертифіката про введення в експлуатацію.
  • Будинок «Віндзор» (А-6) - Продовжуються роботи з чистового оздоблення стін в МЗК (місця загального користування) у 1-й секції до 13 поверху, а у 2-й секції ці роботи уже закінчено. Завершено монтаж квартирних дверей у 1-й секції, а у 2-й секції виконання складає 80%. Також продовжується влаштування кахлю на підлогах МЗК (місця загального користування): у 1 секції роботи закінчено, а у 2-й секції будівельники працюють з 2-го по 9-й поверх. На 100% виконано влаштування кладки кахлю на балконах холодних переходів в обох секціях. Наразі ведуться роботи з утеплення сходових майданчиків у 1-й секції, а у 2-й секції роботи закінчено, тут вже розпочато чорнове оздоблення стін. Також триває влаштування теплового пункту в підвальній частині будинку, а ще облаштування шаф системи протипожежної безпеки в 1-й та 2-й секціях.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) - Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах: у 1-й та 2-й секції роботи завершено, в 3-й секції будівельники працюють на 12-му поверсі. Розпочаті роботи з чорнового штукатурення стін у 1-й та 3-й секції, а у 2-й секції роботи ведуться на 2-му та 3-му поверхах. Завершено влаштування освітлення на сходових майданчиках у 1-й секції, у 2-й секції роботи закінчено до 17-го поверху, у 3-й секції – до 16-го поверху. Продовжується влаштування кладки перегородок у 3-й секції на 10-му поверсі й на 15-му поверсі, а у 2-й секції на 18-му і 15-му поверсі. Нагадаємо, що раніше було завершено кладку внутрішніх квартирних перегородок у 1-й секції, наразі будівельники працюють у 3-й секції на 14-му поверсі, а у 2-й секції роботи виконано на 70%. Підкреслимо, що місяцем раніше було завершено влаштування внутрішніх мереж системи водопостачання та опалення у 1-й та 2-й секції, наразі у 3-й секції роботи виконано з 2-го по 11-й поверх. Наразі продовжує виконуватись комплекс заходів з влаштування покрівлі даху.
  • Стан робіт у будинку «Престон» (Б-7) - Триває монтаж стінових модулів ТMRoyal House. У 2-й секції завершено монтаж останнього 21-го поверху; у 1-й секції – 11-го поверху; нагадаємо, що у 3-й секції монтаж 21-го поверху було завершено раніше.
  • Паркінг - Закінчено влаштування опалубки плити перекриття -1-го поверху в 2-й секції, розпочато роботи з армування плити між будинками «Ноттінгем» (Б-6) та «Віндзор» (А-6) .

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.