Хід будівництва ЖК Нова Англія жовтень 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) завершені усі будівельні роботи, наразі залишився лише монтаж підвісної стелі, яка монтується перед заселенням. На завершальній стадії ремонтні роботи в лоббі у 1 і 2 секції, також майже завершений благоустрій двору біля будинку.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) розпочато фасадні роботи: гідроізоляція та утеплення швів, 1 і 2 секція. Триває процес влаштування декоративної штукатурки в МЗК (місця загального користування) у 2 секції, роботи виконуються на 17-му поверсі. Завершено монтаж дверей на холодних переходах у 1 секції, а у 2 секції роботи на завершальній стадії. Відбуваються роботи з влаштування квартирних дверей, будівельники працюють одночасно у двох секціях на 10-му поверсі. Триває монтаж сантехнічних лючків – 1 та 2 секції роботи виконано до 15 поверху.
  • У будинку «Престон» (Б-7). Триває монтаж стінових модулів ТМRoyal House. Відбувається монтаж: у 1-й секції 6-го поверху; у 2-й секції 19-го  поверху; у 3-й секції 20-го поверху.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) завершено влаштування системи водопостачання до квартир, 1 і 2 секція. Продовжується влаштування стяжки на підлозі. У 1-й секції будівельники закінчили роботи на 14 поверсі, у 2-й секції тривають роботи на 13 поверсі. Триває кладка внутрішніх перегородок: у 1-й секції роботи виконано на 90%. Ведуться роботи у наступних секціях: 3 секція – з 3-го до 7-го поверху; 2 секція –  з 13-го до 17-го поверху.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.