Новини будівництва ЖК «Нова Англія» листопад 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) - На завершальному етапі дизайнерський ремонт в лоббі, 1 і 2 секція. Загалом будинок готовий до введення в експлуатацію й подані документи на сертифікацію.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) - Наразі тривають роботи з чорнового штукатурення стін на сходових майданчиках обох секцій. Також закінчено монтаж пасажирських ліфтів, нагадаємо, що монтаж вантажного ліфта було завершено раніше. Ведуться роботи з оздоблення фасадів 1 і 2 секції. У 2-й секції до 18-го поверху завершено чистове оздоблення стін в МЗК (місця загального користування), у 1 секції роботи проводяться до 6-го поверху. Завершено монтаж дверей на холодних переходах, виконано й монтаж квартирних дверей у 1 і 2 секції до 10-го поверху. Будівельники закінчили монтаж сантехнічних лючків – 1 та 2 секція до 15-го поверху. У 2-й секції завершено влаштування кладки кахлю на балконах, а у 1 секції  роботи ведуться з 13-го по 21-й поверх. Також триває влаштування кахлю на підлогах МЗК (місця загального користування) у 1 секції на 21-му поверсі, а у 2-й секції будівельники працюють з 2-го по 4-й поверх.
  • Стан робіт у будинку «Престон» (Б-7) - Триває монтаж стінових модулів ТMRoyal House – у 3-й секції завершено монтаж останнього, 21-го поверху; у 1-й секції завершено монтаж 9-го поверху; у 2-й секції – 20-го поверху.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6)  - Триває кладка внутрішніх перегородок: у 1-й секції роботи завершено, активно ведуться роботи будівельниками у 2-й та 3-й секціях. Триває влаштування стяжки підлоги у квартирах. Наразі ці роботи у 2 секції виконано до 15-го поверху, а в 1 секції будівельники працюють на 19-му поверсі. Завершено влаштування стояків водопостачання у всіх трьох секціях, також змонтовані радіатори в квартирах. Наразі виконується комплекс заходів з влаштування покрівлі даху.
  • Паркінг - Нагадаємо, що ми ввели в експлуатацію частини підземного паркінгу, а саме  під будинком «Лондон» (А-5) та між будинками «Лондон» (А-5) і «Манчестер» (Б-4), загальною площею 5722.5 м2. Наразі відбувається влаштування опалубки плити перекриття -1-го поверху у 2-й секції між будинками Ноттінгем (Б-6) та Віндзор (А-6) .

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.