Новини будівництва ЖК «Нова Англія» жовтень 2023

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Лінкольн» (Б-5): завершені усі будівельні роботи, залишився лише монтаж підвісної стелі, яка монтується перед заселенням. Будинок готовий до введення в експлуатацію. Наразі завершуються  роботи з благоустрою двору біля будинку. Уже висаджені дерева, влаштована бруківка, змонтоване світлове обладнання тощо.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) на завершальній стадії роботи з декоративного штукатурення стін в МЗК ( місця загального користування). У 1-й секції роботи завершено, а в 2-й секції будівельники працюють на 16 поверсі. Триває монтаж дверей на холодних переходах, у 1 та 2 секції роботи завершено до 16 поверху. Відбуваються роботи з влаштування квартирних дверей, будівельники працюють одночасно у двох секціях на 7-му поверсі. Здійснюється монтаж сантехнічних лючків – 1  1 та 2 секції роботи виконано до 10 поверху. Завершено монтаж вантажного ліфта. В обох секціях монтаж пасажирських ліфтів виконано на 70%. Розпочато фарбування фасадів в обох секціях. На балконах холодних переходів відбувається влаштування кахлю, роботи тривають у  1 та 2 секції з 2-го по 6-й поверхи.
  • У будинку «Престон» (Б-7). Триває монтаж стінових модулів ТМRoyal House. Відбувається монтаж: у 1-й секції 4-го поверху; у 2-й секції 18-го  поверху; у 3-й секції  20-го поверху.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) триває кладка внутрішніх перегородок: у 1-й секції роботи виконано на 90%. Ведуться роботи у наступних секціях: 3 секція – з 2-го до 6-го поверху; 2 секція –  з 12-го до 16-го поверху;Здійснюється влаштування стяжки на підлозі. У  1-й секції будівельники  працюють на 14 поверсі, у 2-й секції розпочато роботи на 12 поверсі. Триває стяжка на покрівлі.
  • Паркінг. Інформуємо, що між будинками «Віндзор» і «Ноттінгем» відбувається армування перекриття на мінус другому поверсі 2-й секції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.