Новини будівництва ЖК Оk’Land грудень 2022

ЖК Оk’Land

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, на об'єкті ЖК Оk’Land, що:

  • В другому будинку другої черги продовжуються фасадні роботи, виконується оздоблення місць загального користування, завершується встановлення дверей на першому і другому поверхах, проводиться монтаж магістральних трубопроводів каналізації та ліфтів, виконується монтаж обладнання насосної станції. Залиття стяжок майже завершено, виконується облаштування мереж електропостачання та зовнішніх мереж.
  • В третьому будинку першої черги завершуються роботи з облаштування фасаду комерційних приміщень, триває оздоблення місць загального користування, завершується монтаж радіаторів, та двух індивідуальних теплових пунктів. Готовність електромонтажних робіт - 95%, штукатурка перших поверхів виконана на 85%, в роботі комерційні приміщення. Виконується монтаж внутрішнього електричного обладнання і мереж зовнішнього електропостачання. Мережі зовнішнього газопостачання готові на 30%, облаштовується благоустрій території.
  • У першому будинку третьої черги завершено влаштування утеплювача на даху, у першій, другій, третій секціях виконано гідроізоляцію на 50%, у четвертій секції на 80%, триває монтаж вікон і балконних дверей, виконуються підготовчі роботи для облаштування зовнішніх мереж електрики і газопостачання.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Оk’Land. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - просп. Повітрофлотський, 56. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Вокзальна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 12, 24-26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.