Новини будівництва ЖК Rybalsky листопад 2023

RYBALSKY

Як повідомили СтройОбзор в компанії SAGA Development на об'єкті ЖК Rybalsky у будинку №1 триває влаштування перегородок у секції №1 та монолітного каркасу у секції №2. Активні роботи продовжуються у будинку №7. Триває процес влаштування монолітних конструкцій парапетів у секції №1, каркасу будівлі у секції №3 та ростверку паркінга. Також продовжується влаштування перегородок у секціях №1 та №4.

У будинку №11 завершено виконання вентиляції. Виконано пусконалагодження ліфтів у секціях №5, №6 та №7, а також роботи з влаштування теплотраси та зовнішньої каналізації між будинками №9 та №11. Тривають монолітні роботи в підземній трансформаторній підстанції, а також роботи з оздоблення місць загального користування у секціях №5, №6 та №7. Триває виконання фасаду з клінкерної плитки в секції №3. Проводяться роботи з влаштування інженерних мереж води, каналізації та опалення в підвалі. Розпочато підготовку до монтажу ліфтів у секціях №4 та №8. Продовжується благоустрій території з боку бульвару.

Також роботи тривають в будинку №15. Продовжується влаштування котловану будівлі у секціях №3 та №4. Тривають підготовчі роботи по влаштуванню фундаментів секцій №3 та №4.

RYBALSKY

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Rybalsky. Забудовник SAGA Development. АДРЕСА - Набережно-Рибальська 3, 9. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Почайна. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9-10; ;9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.