Першому будинку ЖК Creator City присвоєно поштову адресу

ЖК Creator City

Перший будинок житлового комплексу бізнес-класу Creator City від девелопера «Креатор-Буд» отримав поштову адресу. Відповідне розпорядження №64 ухвалено Шевченківською райадміністрацією міста Києва. Документом новобудові присвоєно наступну адресу: вулиця Дегтярівська, будинок 17, корпус 1.

Перший будинок Creator City налічує 24 поверхи та 264 квартири на майже 18 тисяч квадратних метрів. Загалом ж у ньому введено в експлуатацію більше 30 тисяч квадратних метрів. В тому числі підземний паркінг площею понад 3,5 тисячі квадратних метрів.

В цілому житловий комплекс на столичній Лук’янівці передбачає створення восьми будинків висотою від 16 до 24 поверхів. Наразі триває зведення ще трьох з них, які разом з першим сформують один з двох міні-кварталів багатофункціонального проекту. Разом з новим житловим простором на Дегтярівській з’явиться і розвинена інфраструктура «міста в місті». Зокрема, власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а спуститися у підземний паркінг мешканці можуть ліфтом прямо з будинку.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Creator City забудовник Креатор-Буд. – це житловий комплекс бізнес-класу від компанії «Креатор-Буд» у Шевченківському районі, на вул. Дегтярівська, 17-19. Комплекс складається з 8 будинків з червоної цегли за загальною концепцією «місто в місті» — все необхідне знаходиться всередині. АДРЕСА - вул. Дегтярівська, 17-19. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - бізнес.ПОВЕРХОВІСТЬ - 24; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.