Що цікавого поруч з ЖК Dnipro Island від «Креатор-Буд»: огляд локації (відео)

Dnipro Island

Dnipro Island — житловий комплекс від «Креатор-Буд» на лівому березі Києва на Осокорках поруч з Дніпром та затокою Берковщина. 

Тут можна отримати краще від обох берегів. Розвинута інфраструктура, тиша, природа та зручна транспортна розв’язка. Поруч торгово-розважальний центр River Mall з багатьма відомими магазинами, кінотеатром IMAX та фудкортом із краєвидом на воду.

Метро «Осокорки» та проспект Миколи Бажана всього у 850 м, якими легко дістатися до центру міста. Поруч річка Дніпро, що дала назву проєкту, та вздовж якої можна щодня гуляти із задоволенням.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Dnipro Island — це житловий комплекс класу комфорт+ на Осокорках, поруч з Дніпром. Проєкт складається з чотирьох будинків невисокої поверховості на озелененій території площею 4,5 га. Кожен будинок відрізнятиметься власною архітектурою, що разом створює унікальний досвід життя серед живого, органічного простору. Будинки з автономним опаленням, енергозберігаючими вікнами та збільшеною шириною утеплювача. Проєкт будується поруч із затокою Берковщина — це тихе місце, трохи віддалене від основного потоку транспорту та гостів району, що прямують до ТРЦ River Mall. Сам ТРЦ розташований всього в 800 м від житлового комплексу.