Старт продажів у 3 секції ЖК Dnipro Island від «Креатор-Буд»

Dnipro Island

Як повідомили СтройОбзор у компанії Креатор-Буд, у житловому комплексі Dnipro Island на Лівому березі Києва почалися продажі у 3-й секції.

Для придбання доступні наступні варіанти планувань:

  • площею від 43,09 до 54,59 м² для 1-кімнатних квартир
  • від 66,80 до 75,80 м² для 2-кімнатних
  • від 95,28 до 101,69 м² для 3-кімнатних,
  • пентхауси площею від 138,16 до 144,23 м²

Серед нових приміщень є квартири з терасами, де ви зможете зустрічати світанки та проводити час, насолоджуючись видом на зелений двір та архітектуру сусідніх будинків, спроєктованих нашими партнерами з бюро AIMM.

Встигніть забронювати квартиру у новому проєкті та завітайте до нашого відділу продажів! Адреса: Київ, Дніпровська Набережна 16А.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Dnipro Island — це житловий комплекс класу комфорт+ на Осокорках, поруч з Дніпром. Проєкт складається з чотирьох будинків невисокої поверховості на озелененій території площею 4,5 га. Кожен будинок відрізнятиметься власною архітектурою, що разом створює унікальний досвід життя серед живого, органічного простору. Будинки з автономним опаленням, енергозберігаючими вікнами та збільшеною шириною утеплювача. Проєкт будується поруч із затокою Берковщина — це тихе місце, трохи віддалене від основного потоку транспорту та гостів району, що прямують до ТРЦ River Mall. Сам ТРЦ розташований всього в 800 м від житлового комплексу.