В ЖК «Нова Англія» ставки по іпотечному кредитуванню – знижено

ЖК «Нова Англія»

Відсьогодні в ЖК «Нова Англія» знижено відсоток по іпотечному кредитуванню від Банку Глобус.

Нагадаємо, що «Нова Англія» стала одним із перших житлових комплексів столиці де відновлено іпотечне кредитування за вигідними умовами.

Відтепер придбати квартиру в комплексі можна у кредит в гривні – від 9,90% річних і строком на 3 роки (або 36 місяців). Також є можливість обрати квартиру в кредит на 5 і 10 років та мінімальним першим внеском – від 30%.

Кредит пропонується інвесторам «Нової Англії» від багаторічного фінансового партнера – Банку Глобус, який надає кілька варіантів кредитних програм в залежності від можливостей інвестора.

Придбати квартиру в кредит в «Новій Англії» можна: 

  • терміном до 3-х років, до 5-ти або до 10-ти років;
  • кредит надається і фіксується у гривні. Жодних перерахунків та прив’язок до курсу долара;
  • річна відсоткова ставка від 9,90% річних;
  • перший внесок – від 30% (в залежності від обраної програми кредитування).

ЖК «Нова Англія», який зводиться надійним забудовником Royal House, – перший комплекс столиці, що відновив будівництво після початку воєнних дій в Україні. Протягом усього часу, команда забудовника щодня зводить поверх за поверхом, аби інвестори вчасно отримали заповітні ключі від квартири.

За останні 6 місяців поточного року було введено в експлуатацію підземний паркінг, який відповідає вимогам об’єкта цивільного захисту населення, як бомбосховище. За цей же період присвоєно адресу будинку «Брайтон». Наразі вже готується до отримання сертифіката про введення в експлуатацію іще один будинок – «Лондон».

Нагадаємо, що за 6 років будівництва «Нової Англії»:

  • 8 будинків введено в експлуатацію і заселено;
  • збудовано та введено в експлуатацію частину підземного паркінгу;
  • на активній стадії будівництва знаходяться 5 будинків;
  • щотижня забудовник звітує про хід будівництва «Нової Англії» перед інвесторами та клієнтами.

Більше про умови кредитування в ЖК «Нова Англія» за телефоном: 0442907373.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.