У Львові будуть будувати житло для переселенців

украина

У Львові виділено земельні ділянки під швидке будівництво житла для переселенців. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий, передє СтройОбзор.

Так, як повідомила міськрада міста, кількість біженців у Львові вже перевищила 200 тисяч осіб. Також через великий потік переселенців у місті виникли проблеми з продуктами.

«Хостели, квартири, готелі — вони всі зайняті, місць немає. У школах, театрах, спортивних залах люди перебувають 4–5 днів, в середньому 20% лишається, а решта їдуть в інші країни. Загальна кількість сьогодні перевищує 200 тисяч людей. Вже з’являються проблеми з продуктами, тому що ці три тижні це все відбувається коштами громади, простих людей», — повідомив Садовий.

Тож, міська рада вже виділила ділянки, щоб швидко збудувати житло для переселенців.

«Відбувся на днях хакатон великої кількості міжнародних організацій, ми надіємося, що допомога буде набагато активнішою. Плюс ми сьогодні вже виділили у Львові ділянки під будівництво житла, яке можна швидко збудувати. Тому що в школі, спортзалі людина довго не зможе прожити. Треба мати нормальні умови для проживання. Ніхто не знає, коли буде наша перемога, але нам треба жити», — повідомив мер Львова.