До уваги інвесторів ЖК Гвардійський

Гвардійський

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуду інформує про продовження робіт на ЖК «Гвардійський». Наразі на об’єкті поводяться внутрішні сантехнічні, електротехнічні роботи та роботи з влаштуванню слабострумних мереж. Також будівельник виконують підключення до теплових водопровідних зовнішніх інженерних мереж.

Просимо інвесторів, які уклали прямі договори з ФФБ “Житло-Капітал” зробити фінальні оплати за договорами з урахуванням визначених БТІ додаткових квадратних метрів до 01.10.2023 р.

Також звертаємося до інвесторів, які уклали прямі договори з ХК “Київміськбуд”, здійснити остаточні розрахунки за своїми угодами до 01.10.2023. 

Покупці, які придбали нерухомість на умовах договорів на виплат, мають змогу внести кошти за несплачені квадратні метри за поточною вартістю до 01.10.2023 року.

Довідка СтройОгляд: ЖК «Гвардійський» - це сучасний 25-поверховий будинок на вулиці Генерала Алмазова (Кутузова), 18/7 за 3 хвилини ходьби до станції метро «Печерська» та бульвару Лесі Українки. Проект відповідає всім уявленням про житло бізнес-класу та рівень обслуговування мешканців: високоякісні матеріали та технології будівництва, просторі та раціональні квартири з широким вибором планувань – від однокімнатної до двоярусної шестикімнатної. Останні тенденції в архітектурі та дизайні, системи шумо- та теплоізоляції, комунікацій від світових виробників. Житловий комплекс рівня «бізнес» – це не лише затишні та комфортні квартири, а й власна розвинена інфраструктура. Забудовник Київміськбуд АДРЕСА - вул. Кутузова, 18/7 РАЙОН - Печерський. МЕТРО- Печерська КЛАС- бізнес ПОВЕРХНІ - 25; 1 будинок. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.