Новини будівництва ЖК «Нової Англії» грудень 2022

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) завершена частина благоустрою території, наразі залишилися роботи з влаштування покриття під спортивні майданчики, планується, що роботи будуть відновлені весною, адже є певні технічні вимоги для його монтажу. Тривають роботи з влаштування колон вхідної групи (протилежна сторона будинку від спортивного двору), наразі готовність робіт складає 95%. У 3-й секції ще тривають роботи з оздоблення фасаду будинку, виконання на завершальній стадії. Також тривають ремонтні роботи в лоббі – виконання в усіх трьох секціях складає 75%. Також працюють будівельники над оздобленням галереї комерційних приміщень на -1 поверсі (з двору будинку «Брайтон»). Загалом в галереї вже встановлені пластикові двері до приміщень, завершено чорнове оздоблення. З найоб’ємніших робіт залишилося фарбування та штукатурення стін й влаштування кахлю на підлозі. Також паркінг, що під будинком – у 2-й секції завершено влаштування похилоутворюючого шару, в 3-й секції завершено бетонування перекриття паркінгу.
  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі, в обох секціях роботи завершені до 16-го поверху. Штукатурення стін МЗК у 1-й секції продовжується на 5-му поверсі. У 1-й секції завершена гідроізоляція та утеплення швів між модулями, станом на наступний тиждень через погодні умови фасадні роботи будуть призупинені.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) – нагадаємо, що завершена кладка технічних споруд на покрівлі будинку. Тривають роботи з влаштування сантехнічних систем у підвальному приміщенні будинку. Основні роботи в будинку зосередженні на влаштуванні інженерних комунікацій.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) триває монтаж стінових модулів Royal House 15-го поверху 2-ї секції, в 1-й секції монтаж модулів 15-го поверху – завершено. В 3-й секції –  тривають роботи з армування та бетонування парапетів.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.