Новини будівництва ЖК «Нової Англії» листопад 2022

ЖК «Нової Англії»

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) триває благоустрій території. Проводяться роботи з влаштування колон вхідної групи, наразі готовність робіт складає 95%. Завершено монтаж дверей комерційних приміщень в усіх секціях. У 3-й секції тривають роботи з оздоблення фасадів будинку, виконання на завершальній стадії. Влаштування кахлю на балконах холодних переходів – завершено. Проводяться ремонтні роботи в лоббі – виконання складає 70%. Вже активно працюють над оздобленням галереї комерційних приміщень на -1 поверсі (з двору будинку «Брайтон»).
  • У будинку «Лінкольн» (Б-5) триває влаштування стяжки на підлозі: у 1-й секції роботи йдуть до 15-го поверху, в 2-й секції – до 16-го поверху (через низькі температури роботи трішки уповільнюються).  Завершено влаштування кладки технічних споруд на покрівлі будинку. Штукатурення стін МЗК у 1-й секції проводиться до 5-го поверху.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) – нагадаємо, що завершено роботи по влаштуванню сантехнічних стояків в двох секціях будинку, по завершенню цих робіт будівельники перейшли у підвальне приміщення для налаштування системи.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) йде монтаж стінових модулів Royal House 15-го поверху 1-ї та 2-ї секції будинку. В 3-й секції –  тривають роботи з бетонування стіни -1-го поверху.
  • Паркінг - Стіна паркінгу будинку «Ньюкасл» з протилежного боку від будинку «Брайтон» – йде армування перекриття 3ї секції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.