Хід будівництва ЖК Нова Англія вересень 2022

ЖК Нової Англії

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи: 

  • У будинку «Лондон» (А-5) з кожним днем все більше вимальовується двір, яким прогулюватимуться резиденти. Також на 80% завершено ремонтні роботи в лоббі. На торці 3-ї тривають фасадні роботи.
  • В будинку «Лінкольн» (Б-5) йде влаштування стяжки на підлозі, роботи проводяться в двох секціях одночасно, наразі в 2-й секції роботи проводяться до 8-го поверху, у 1-ій секції – до 4 поверху. Тривають роботи з мурування внутрішньоквартирних перегородок: у 1-й та 2-й секції кладка триває на 18-му поверсі, також йде влаштування кладки технічних споруд на покрівлі будинку.
  • У будинку «Ньюкасл» (А-7) тривають оздоблювальні роботи в МЗК у 3-й секції, наразі роботи проводяться до 15-го поверху. Влаштовуються двері на холодних переходах: у 1-й і 2-й секції – роботи завершено, у 3-й секції – встановлено двері до 15-го поверху. Завершено влаштування лічильників води та опалення у 1-й та 2-й секції. Проводяться фасадні роботи: в 1-й та 2-й секції – завершено монтаж дверей комерційних приміщень на 1-му поверсі та триває влаштування вхідної групи до під’їздів. Також розпочато благоустрій території у дворі будинку.
  • Нагадаємо, що у будинку «Віндзор» (А-6) завершено влаштування парапетів. На покрівлі триває кладка технічних споруд.
  • У будинку «Ноттінгем» (Б-6) в 2-й секції завершується влаштування перекриття -1-го поверху, загалом роботи виконано на 90%.
  • Паркінг - У паркінгу за будинком «Лондон», а саме за третьою секцією, завершено влаштування похилоутворюючого шару перекриття паркінгу та приступили будівельники до влаштування благоустрою цієї ділянки. Між будинками «Брайтон» і «Ньюкасл» у 1-й та 2-й секції – розпочато роботи з благоустрою двору, а в 3-й секції – йде влаштування похилоутворюючого шару перекриття паркінгу. З протилежного боку будинку в 1-й секції триває армування і бетонування стіни паркінгу. Підземний паркінг – дорога між будинками «Манчестер» та «Лінкольн» – тривають підготовчі роботи під фундамент підземного паркінгу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.