Новини будівництва 7 черги ЖК «Новопечерські Липки» серпень 2022

ЖК «Новопечерські Липки»

Як повідомили СтройОбзор у інвестиційно-девелоперські компанії City One Development та UDP продовжують будівництво 7 черги житлового кварталу «Новопечерські Липки»:

  • Будинок №1 - Завершено роботи зі встановлення алюмінієвих віконних профілів. Продовжується скління та встановлення вікон у всій будівлі. На фінальній стадії утеплення будинку негорючою мінеральною ватою, кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для кріплення навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Добігають кінця монтажні роботи з встановлення ліфтового обладнання.
  • Будинок №2 - Повністю виконані роботи з кладки внутрішніх та зовнішніх цегляних стін. Продовжується монтаж алюмінієвих віконних профілів с 14 по 24 поверх та паралельно йде скління віконних блоків. Тривають роботи з кріплення захисної геомембрани та монтаж профілів для влаштування навісного вентильованого фасаду. Йдуть роботи з встановлення ліфтового обладнання. 
  • Будинок №3 - Продовжується монтаж кріплень для утеплення будівлі та тривають підготовчі роботи для подальшого монтажу віконних профілів. Йдуть роботи з встановлення ліфтового обладнання.
  • Будинок №4 - Майже завершено утеплення стін негорючою мінеральною ватою та кріплення захисної геомембрани. На 98% завершено монтаж віконних блоків та скління.
  • – На завершальному етапі облаштування навісного вентильованого фасаду з керамограніту. Розпочато випробувальні роботи із запуском ліфтового обладнання. Тривають монолітні роботи зі з єднання стилобатної частини паркінгу та комерційної  будівлі між будинками 2 та 3. Триває підключення нових будинків до основних систем життєзабезпечення будинків.

ЖК «Новопечерські Липки»

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Новопечерські Липки». ЗАБУДОВНИК - City One Development та UDP. АДРЕСА - вул. Драгомирова. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 6 – 30; 30 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - Завершити будівництво будинку клубного формату №9 компанії City One Development та UDP планують у другому кварталі 2023 р., а будинків №5 та №6 – у третьому кварталі 2023 р. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.