Новини будівництва ЖК KRONA PARK II листопад 2022

ЖК KRONA PARK II

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - Майже завершені роботи зі зведення стін та перегородок. Влаштування покрівлі у секції 3.2 готове на 60%. Виконано зворотну засипку фундаментів у секції 3.2.
  • Будинок 4 - Роботи з влаштування монолітного каркаса добігають кінця (основні роботи з моноліту виконані на всіх поверхах). Активно ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. Готовність — 50%. 
  • Будинок 6 - Роботи з влаштування протипожежних систем та слабострумних мереж майже завершені. Влаштування опалення, водопроводу та каналізації готові на 90%. Роботи з влаштування «мокрих» фасадів виконані на 85%. 
  • Будинок 7 - Роботи з влаштування покрівлі готові на 90%. Активно ведуться роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність — 75%. Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на 90%, а слабострумні системи на понад 90%.  Влаштування стяжок виконане на понад 85%. 
  • Будинок 8 - Активно ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса (горизонт 12 поверху). Готовність — 80%  Ведуться роботи зі зведення стін і перегородок (3,4, 5 поверхи частково готові). 
  • Будинок 9 - Роботи з влаштування монолітного каркаса майже завершені (основні роботи з моноліту виконані на всіх поверхах, виконується бетонування вертикальних елементів виходу на покрівлю). Ведуться роботи зі зведення стін та перегородок. 
  • Будинок 10 - Роботи з влаштування монолітного каркаса виконані на 75% (горизонт 14-го поверху). Ведуться роботи зі зведення стін і перегородок (3 та 4 поверхи частково готові). 
  • Будинок 12 - Ведуться роботи з влаштування монолітного каркаса. 
  • Будинок 14 - Завершені роботи з влаштування випробувальних паль.

ЖК KRONA PARK II

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.