Новини будівництва ЖК «Нової Англії» квітень 2023

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У будинку «Престон» (Б-7) вже зведено 3 поверхи зі стінових модулів Royal House у 3-й секції. В 2-й секції йдуть роботи з армування і бетонування стін -2-го поверху
  • У «Лінкольні» (Б-5) завершено влаштування стяжки на підлозі в обох секціях. На покрівлі на 95% завершено влаштування стяжки в обох секціях. Тривають штукатурні роботи, наразі роботи виконані до 20-го поверху в 1-й секції, у 2-й секції – до 12-го поверху. Продовжують працювати електрики, які прокладають електромережі по усьому будинку, в підвальній його частині, роботи проводяться одночасно у двох секціях. Завершена розводка електромереж до квартир в 1-й та 2-й секції.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) триває влаштування кладки: у 1-й секції роботи проводяться до 15-го поверху, у 2-й секції в роботі 11, 12 і 13 поверх. В МЗК завершено монтаж лотків під укладку електромереж.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) завершено монтаж стінових модулів Royal House 21-го поверху 1-ї  та 2-ї секції, 3 секція – завершено монтаж 20-го поверху.
  • Паркінг - Паркінг, що розташований вздовж будинку «Лінкольн» з боку «Лондона» – завершено влаштування перекриття паркінгу. Паркінг між «Лінкольном» і «Віндзором» – йде влаштування перекриття -1 поверху у 1-й секції, у 2-й секції йде армування вертикалу -2 поверху. Паркінг між «Віндзором» і «Ноттінгемом» – розпочато влаштування фундаментів.

ЖК НОВА АНГЛІЯ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.