Новини будівництва ЖК «Нової Англії» травень 2023

НОВА АНГЛІЯ

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи.

  • У «Престон» (Б-7). Зі стінових модулів Royal House зводиться вже 7-й поверх, 3-ї секції. У 2-й секції будинку йдуть роботи з армування та бетонування стін -1 поверху.
  • У «Лінкольні» (Б-5) на покрівлі на завершальній стадії влаштування стяжки в обох секціях. Тривають штукатурні роботи: в 1-й секції чорнові роботи завершено і розпочата декоративна обробка стін, наразі роботи проводяться до 4-го поверху, у 2-й секції – тривають роботи з чорнової обробки стін до 14-го поверху. Продовжують працювати електрики, які прокладають електромережі по усьому будинку, в підвальній його частині, роботи проводяться одночасно у двох секціях, разом з ними будівельники працюють і над прокладанням слабострумних мереж, загалом виконання робіт складає – 70%.
  • У будинку «Віндзор» (А-6) триває влаштування кладки: у 1-й секції роботи проводяться до 19-го поверху, у 2-й секції в роботі 15-й і 16-й поверх, йдуть підготовчі роботи під влаштування стяжки на підлозі.
  • У «Ноттінгемі» (Б-6) завершено монтаж стінових модулів Royal House в усіх трьох секціях, наразі вже йдуть підготовчі роботи для початку робіт з мурування стін, а також роботи на покрівлі будинку.
  • Паркінг - Паркінг між «Лінкольном» і «Віндзором» – йде влаштування перекриття -2 поверху.Паркінг між «Віндзором» і «Ноттінгемом» – тривають роботи з влаштування перекриття -2 поверху, 2 секції, в 1-й секції – роботи завершено, вже працюють будівельники над муруванням вентиляційних шахт.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.